Посилення сигналу стільникового зв'язку

data-ad-format="link">

Сьогодні мобільний зв'язок дуже поширена, але є місця, де потрібно додаткове посилення мобільного сигналу. Це можуть бути заміські будинки, квартири, котедж, офіси і торгові центри, клуби, кафе і ресторани, а також підземні гаражі та паркінги.

 
Тому сьогодні така послуга, як посилення стільникового зв'язку є досить затребуваною, оскільки це є економічно вигідним рішенням, адже якісний зв'язок необхідна кожному. За допомогою підсилювача стільникового сигналу покращується якість зв'язку, і даний пристрій являє собою мікропроцесорну систему управління, яка здатна працювати в діапазоні стільникових систем стандарту GSM900/1800, а також може забезпечувати посилення рівня вихідних сигналів, які спрямовані на базову станцію або на абонента.

Даний підсилювач здатний працювати від напруги 180-240 Вт і може бути включеним або вимкненим, все залежить від побажань власника. Сумарна потужність випромінювання підсилювача досягає 0.1 Вт, що значно нижче тієї випромінюваної потужності мобільного телефону, яка відповідає всього лише 1 Вт

 
За допомогою підсилювача стільникового зв'язку можна домогтися посилення gsm сигналу майже в усіх населених пунктах, навіть у тих місцях, де немає прийому взагалі, ні в будинку, ні на вулиці, але в радіусі 3-10 кілометрів з'являється більш менш впевнений прийом gsm сигналу. Можна придбати повний комплект підсилювача, куди входить стільниковий репітер, ВЧ кабель, зовнішня антена і підсилювач прийому. Але перед установкою, співробітник фірми, яка надає дані послуги щодо посилення сигналу мобільного зв'язку, виїжджає на об'єкт для радіочастотного дослідження місцевості, а також розрахувати вартість монтажу та необхідного комплекту устаткування.
 
Слід зазначити, що підсилювач стільникового зв'язку сам по собі є досить складним технічним пристроєм і для його монтажу потрібна необхідні технічні знання, а також відповідні інструменти. Якщо неправильно налаштувати gsm ретранслятор, то це може призвести до погіршення зв'язку в сусідніх будівлях, або навіть перешкодити роботі базової станції, тому дану роботу необхідно довіряти тільки фахівцям, які допоможуть вам уникнути претензій з боку операторів мобільного зв'язку.

усиление мобильной связи