Посилення стільникового зв'язку

data-ad-format="link">
Посилення стільникового зв'язку необхідно при нестабільній роботі стільникових телефонів: переривання стільникового сигналу в процесі розмови, обрив GPRS-з'єднання при виході в Інтернет і т.д. Спробуємо розібратися, чому це відбувається і як домогтися поліпшення стільникового сигналу
 
   У кожного оператора стільникового зв'язку стандарту GSM і CDMA (МТС, Білайн, Мегафон, Скайлінк) є «мертві зони» - місця зі слабким сигналом GSM або CDMA з базової станції (стільники) або повною його відсутністю.
 
   У сучасному світі комп'ютерів і телекомунікацій однією з головних цінностей є інформація. Відсутність зв'язку обмежує людину, і він стає залежним від випадкових подій, на які він не в силах вплинути. Пропущений дзвінок - і зірвалася важлива угода, втрачені гроші і час. Так само низький рівень стільникового сигналу призводить до того, що телефон починає працювати в режимі збільшеної потужності передавача. Це негативно позначається на здоров'ї використовує його людини, а також призводить до швидкої розрядки батареї мобільного телефону.
 
   Практично кожному з нас доводилося стикатися з пропажею сигналу стільникового телефону в приміщеннях, розташованих в місті або на відкритій місцевості.
 
   Зазвичай в приміщеннях сигнал GSM пропадає через застосування при будівництві матеріалів, не проникних радіохвилі. Не дуже добре, якщо таким місцем буде ваша квартира, будинок за містом або офіс. Вам ніхто не може додзвонитися або ж розмова постійно переривається. Ви витрачаєте свої нерви, втрачаєте клієнтів і гроші! З першого погляду проблема може здатися нерозв'язною.
 
 Але все не так погано!
 
 «Гранд сервіс» пропонує практичне і розумне рішення для посилення стільникового зв'язку - установку підсилювача стільникового сигналу-GSM репітера
 
  Установка GSM репітера займає невелику кількість часу, а саме устаткування для посилення GSM коштує не дорожче установки кондиціонера. Але, на відміну від останнього, посилення GSM працює постійно і окупається відповідно прийнятим дзвінкам!
 
   Підсилювач стільникового сигналу служить для посилення сигналу GSM або CDMA в зонах з нестійким стільниковим сигналом: в квартирах, котеджах, виробничих та офісних приміщеннях, в місцях, що знаходяться на віддаленні від ретрансляторів (вишок) - скрізь, де існують проблеми зі зв'язком.
 
   Підсилювач стільникового сигналу складається з 2-х високочастотних підсилювачів - перший підсилює сигнал від стільникового телефону і направляє за допомогою зовнішньої антени в бік базової стільники (вишки). Другий підсилювач направляє сигнал від базової станції на стільниковий телефон абонента.
 
   Основним плюсом використання підсилювача стільникового сигналу, є зменшення радіовипромінювання мобільника і мінімізація впливу цього випромінювання на організм людини. При слабкому сигналі GSM від базової станції передавач мобільного телефону працює на повну потужність, що несприятливо позначається на здоров'я користувача.
 
   При роботі стільникового репітера потужність мобільного телефону знижується в кілька разів. Це притому, що сам репітер абсолютно безпечний - вихідна потужність пристрою невисока, а приймально-передавальна антена встановлюється далеко від Вашого місцезнаходження.
 
   GSM-репітери випускаються з різними показниками вихідної потужності та з різним коефіцієнтом підсилення сигналу. Існують як потужні (для виробничих потреб) так і споживчі репітери, службовці для усунення «мертвих» зон на невеликих ділянках.

усиление мобильной связи